Knight Online Forgotten Temple(FT) Nasıl Girilir?

Forgetten Temple(FT) özellikle mageler için vazgeçilmez bir etkinliktir. Mage harici bir karakterle bu etkinliğe katılmanızı tavsiye etmem. Ama başka bir karakterle giriş yapacaksanız o da priest olmalıdır. Priest olarak giriş yaptıysanız hemen seek açan mageleri toplamanızı tavsiye ederim. Bir diğer tavsiyem ise forgotten temple etkinliğinde başarı istiyorsanız kesinlikle vent, discord(genellikle bu kullanılıyor) veya başka bir iletişim aracı kullanmanız olacaktır. Süreleri bilen bir komutçu ile çıkan yaratıklara diğer partilerden daha hızlı atak yaparak mavi kutuya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Forgotten Temple Nasıl Girilir? Forgetten temple saatleri, Forgetten Temple Coin, Forgetten Temple nerden girilir? Hakkında güncel bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

ft nasıl girilir
ft nasıl girilir

Forgotten Temple Nasıl Girilir?

Forgotten Temple girmek için, maradon bölgesine ışınlanın. Maradonun arka bölgesinde bulunan, [priest] iris isimli NPC’yi bulun. Iris npc’si yerini tarif etmek gerekirse; pazar alanı arkasından dümdüz devam edin. Sağ taraftan çıktıysanız taşları kırdırdığınız alanın solunda kalan yoldan, soldan çıktıysanız kutu kırdırdığınız npc’nin sağındaki yoldan devam edin kalabalığı göreceksiniz zaten. Diğer bir yolu ise ‘M’ tuşuna basın Irıs npc’sini işaretleyin ve gidin.

Forgetten Temple Saatleri 2020

Forgetten temple günde iki yapılan bir etkinliktir. FT etkinliğine her gün saat 22:00 ve 03:00 saatleri arasında giriş yapabilirsiniz. Yeni serverlarda girmesi çok kolay olmasa da zaman içinde eliniz alışacaktır. Etkinliğe toplamda 80 kişi girebilmektedir. Ft etkinlik süresi toplamda 30 dakikadır. Ft haritasından çıkmak için içeride bulunan npc sağ tıklayıp çıkabilirsiniz. Küçük bir detay daha vermek isterim. Ft’den çıkıp Jr etkinliğine girecekseniz seri bir şekilde eslant geçip relog atın yoksa juraid mountain’de bugda kalabiliyorsunuz. Karus ve human karışık olarak party kurabilirsiniz. Benim ft girme taktiğim ise Npc sağ tıklıyorum ve kalabalıktan biraz uzaklaşıyorum. Oyun saatini görebildiğimiz sağ üst bölüme sürekli tıklıyarak saati takip ediyorum ve Forgetten temple etkin olduğu yazısı geçer geçmez tıklıyorum. Zaman içinde bu konu ile ilgili FT girme taktiği videosu çekmeyi düşünüyorum. İçeri girmeyi başarırsanız, hemen seek açın ve iyi bir mage partiye girmeye çalışın. Çok fazla risk almadan size söylenen sürelerde nova atın. Eğer ölürseniz kutu almadan, etkinlikten atılırsınız. Ayrıca yanınıza mutlaka Transformation Scroll bulunsun.

Ft Ödülleri

  • Eğer partinizde az atak olduysa veya öldüyseniz herhangi bir ödül kazanamayacaksanız.
  • Partinizdeki kişiler vasat bir performans gösterdiyse yeşil kutu alırsınız.
  • Partinizdeki oyuncular ortalama üzeri bir performans gösterdiyse mavi kutu ile ödüllendirilirsiniz.

Forgetten Temple Coin Nedir?

Eğer partiniz normal veya iyi bir performans sergilediyse, kutu ödülü birlikte forgetten temple coin kazanırsınız. Forgetten temple coin ödülünü kutu kırdırdığınız npc’de adedine göre kutu ile takas ediyorsunuz. Forgetten temple coin kutu karşılıkları şu şekildedir;

  • 2x Forgotten Temple Coin : Forgotten Temple Green Treasure Chest
  • 3x Forgotten Temple Coin : Forgotten Temple Blue Treasure Chest.

Yorum yapın